Kaan Sekban kimdir?

Kaan Sekban 1989 yılında Balıkesir’de gözlerini dünyaya açtı. 2006 yılında Yaşar Üniversitesi Grafik Tasarım bölümüne giriş yapan Kaan Sekban, 2009 yılında mezuniyetinin ardından, yine Yaşar Üniversitesi’nde Görsel İletişim Tasarımı bölümüne giriş yaptı ve 2012 yılında lisans eğitimini tamamladı.

Asıl uzmanlık alanı grafik tasarım olan Kaan Sekban, kurumsal hayatta Pazarlama alanına yöneldi. Dijital dünyada yapılan çalışmaların hayranı olan Kaan Sekban bu alandaki ücretli/ücretsiz eğitimleri takip ederek ve yerli/yabancı kaynakları sürekli araştırarak kendisini dijital pazarlama alanında geliştirmeye odaklandı.

Araştırdıkça bulduğu kaynakları ve öğrendiği bilgileri kendine has yorumlarıyla, www.kaansekban.com web sitesinde (vakit buldukça) yayınlamaktadır.

Kaan Sekban çalıştığı şirketlerde ağırlıkla Grafik Tasarımı, Sosyal Medya Yönetimi, SEO, Google Adwords, Google Analytics, E-mail Marketing gibi alanlarda projeler yapmaktadır.

Bahsi geçen Kaan Sekban, komedyen değil ve şu ana kadar herhangi bir kitap yazmamıştır. Bunların yanı sıra Kaan Sekban talk show da yapmamaktadır. 🙂

Yoruma kapalı.